• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

Down To Earth Magazine

Milieu | Mensen | Meningen

Logo Down To Earth

Zoek op de site

  • Home
  • Onderwerpen
    • Uitgelicht
    • Energie
    • Landbouw & voedsel
    • Mobiliteit
    • Bossen
    • Economie
    • Mensenrechten
  • Rubrieken
    • Interview
    • De Activist
    • Opinie
    • Boeken en films
    • Consument
    • Recept
    • Columns
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Over ons
Home > DIVERS > Consument > Witgoedmonteur via skype

Witgoedmonteur via skype

Redactie Down to Earth | 13 juli 2014 |

WitgoedMonteurIedereen kent het wel; een huiselijk apparaat weigert dienst – bij voorkeur als het echt ontzettend slecht uitkomt – en je hebt geen idee wat je moet doen. Als je een monteur belt, loop je het risico dat je de voorrijkosten voor niets betaalt als het apparaat niet gerepareerd kan worden. Of dat die na 1 minuut zegt, o, ik zie het al, en het probleem in een vloek en een scheet oplost.

Met de website www.monteuropafstand.nl is de kans op dit soort taferelen een stuk kleiner. Via Skype of Facetime leggen klanten contact met een monteur en tonen hem het probleem. Vervolgens wordt er samen naar een oplossing gezocht. De service geldt voor wasdrogers, wasmachines, vaatwassers, koelkasten en ovens. In de opstartfase is een gesprek nog gratis, daarna wordt het 10 euro voor 15 minuten.

Voordelen:

Flinke kostenbesparing. Niet gebonden zitten aan huis. Deskundig advies. Geen autorit (als je het samen oplost).

Nadelen:

De dekking is nog niet landelijk, bijvoorbeeld niet in grote steden als Den Haag en Amsterdam. Maar ook daaraan wordt gewerkt.

 

Kom op de mailinglijst

Schrijf je in voor de D2E nieuwsbrief

Categorie: Consument

Redactie Down to Earth

Redactie Down to Earth

Schrijver

Down to Earth is het platform voor groene journalistiek en opinie. Een initiatief van Milieudefensie.

  • Volg Redactie Down to Earth op Facebook
  • Volg Redactie Down to Earth op Twitter @D2Emag
  • Volg Redactie Down to Earth op LinkedIn
  • redactie@downtoearthmagazine.nl
  • Website van Redactie Down to Earthdowntoearthmagazine.nl/over-ons
  • Alle artikelen van Redactie Down to Earth op Down To Earth Magazine

Gerelateerde berichten

Consument, Plastic

Welke kerstboom is het groenst? 5 x bomen over sparren

Wil je een boom? Dan vraag je je vast af hoe je dat het groenst doet. Down to Earth helpt je. We hebben vier soorten kerstbomen bekeken op hun impact en uitstoot. Plus de meest minimalistische boom die er is: geen boom! Verantwoord kerstvieren was nog nooit zo leerzaam.
Consument

Zo blijf je koel in de hitte

Werken in de ochtend en ‘s middags siësta houden is een goed begin om koel te blijven, maar wat kun je nog meer doen tegen de hitte?
Consument

Shopupdate: rietjes van riet, groentezaadbommen, composteerbaar bruiloftservies, onderstebovenplanten

Shoppen heeft voordelen en nadelen, voor de planeet, voor de mensen die de producten maken, voor je portemonnee. Hier nemen we een paar producten onder de loep en vragen: waarom is het leuk? En: ja, maar heeft het ook nadelen? Deel je eigen mening in de comments!
Consument

Van muurbloem tot moswand

Wat is de meest duurzame wandbekleding? Mos, tegels, kurk of gewoon verf of behang? Hilde Wijnen zoekt het uit.

Footer

Ontvang ons magazine

Recente reacties

  • Rob Dikkers op Op Achterhoekse akkers keert de natuur terug
  • Marijke Kortekaas op Inheemse toppers voor in de tuin
  • Alexa op Fluweelzachte muren zonder latex
  • Loek Beukman op Protesteren met een smiley
  • Ingrid Staal op Gek van insecten: Paul Beuk
  • Ronaldo op “De tijd van het ecopopulisme is aangebroken”
  • Loek Beukman op “Het probleem ligt bij de machine”

Lees ons papieren magazine

Lees Down to Earth 95

Contact

Redactieadres:
Willem Fenengastraat 19-23
1096 BL Amsterdam
Tel: 020-5507433
redactie@downtoearthmagazine.nl

Over ons

  • Over ons
  • Word abonnee
  • Disclaimer
  • Privacy en cookies

Volg ons