• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst

Down To Earth Magazine

Milieu | Mensen | Meningen

Logo Down To Earth

Zoek op de site

  • Home
  • Onderwerpen
    • Uitgelicht
    • Energie & klimaat
    • Landbouw & voedsel
    • Mobiliteit
    • Bossen
    • Economie
    • Mensenrechten
  • Rubrieken
    • Interview
    • De Activist
    • Opinie
    • Boeken en films
    • Consument
    • Recept
    • Columns
  • Magazines
  • Nieuwsbrief
  • Over ons
Home > Boeken en films > Kijktips > Strijd om het groenste gezin

Strijd om het groenste gezin

Wendy Koops | 18 augustus 2011 |

Over de naam wordt nog hard gebrainstormd, maar het concept is er: VPRO Villa Achterwerk komt met een zevendelige serie over kinderen die vinden dat hun gezin milieuvriendelijker zou moeten leven.

Dr. CheezyOmdat de vader voor de kleinste dingen de auto pakt. Of de broer eindeloos onder de douche staat. En de moeder alles van glas gewoon in de prullenbak gooit. Kinderen tussen tien en twaalf jaar hebben zelf hun gezin (in overleg uiteraard) opgegeven en gaan een maand lang de strijd aan met andere gezinnen. Hun doel: de wereld redden (of toch op zijn minst verbeteren).

Hieraan voorafgaand vertoond Villa Achterwerk de achtdelige serie Dr. Cheezy, waarin vijf te dikke kinderen uit een dieetkamp ontsnappen om bij hun favoriete fastfoodketen een hamburger te scoren.

Villa Achterwerk, vanaf zaterdag 8 oktober om ca. 19.00 uur bij Z@PP op Nederland 3.

Kom op de mailinglijst

Schrijf je in voor de D2E nieuwsbrief

Categorie: Kijktips Verschenen in: Down to Earth 06 (aug 2011)

Wendy Koops

Wendy Koops

Wendy Koops is journalist

  • Volg Wendy Koops op Twitter @KoopsWendy
  • Alle artikelen van Wendy Koops op Down To Earth Magazine

Gerelateerde berichten

Kijktips, Klimaatverandering

De sneeuw blijft weg

Vroeger was het er druk met toeristen die kwamen skieën. Nu blijft de sneeuw weg en staat de skilift van Samuel voornamelijk stil. Samuel blijft geloven dat de rampspoed omkeerbaar is - en dat doen we allemaal.
Kijktips, Recensie

Fout hout

De documentaire Wood: gamechangers undercover is een ode aan degenen die met gevaar voor eigen leven iets tegen illegale houtkap proberen te doen.
Kijktips

The truffle hunters, en meer

Truffelkoorts De witte truffel is het duurste ingrediënt ter wereld en is – vooralsnog – alleen te vinden in de natuur. De documentaire The Truffle Hunters volgt een groep excentrieke oude mannen in het schilderachtige Piedmont, Italië. Enkel de mannen en hun honden verstaan de kunst van het speuren naar truffels nog. Ze staan voor […]
Boeken en films, Kijktips

Acht redenen om naar IDFA te gaan

14 november gaat de 31e editie van het Amsterdamse documentairefilmfestival IDFA van start. Dit jaar biedt het programma opvallend veel films die vragen oproepen over de positie van de mens ten opzichte van het dier en/of de natuur. Dit zijn onze tips.

Footer

Ontvang ons magazine

Recente reacties

  • Rob Dikkers op Op Achterhoekse akkers keert de natuur terug
  • Marijke Kortekaas op Inheemse toppers voor in de tuin
  • Alexa op Fluweelzachte muren zonder latex
  • Loek Beukman op Protesteren met een smiley
  • Ingrid Staal op Gek van insecten: Paul Beuk
  • Ronaldo op “De tijd van het ecopopulisme is aangebroken”
  • Loek Beukman op “Het probleem ligt bij de machine”

Lees ons papieren magazine

Lees Down to Earth 93

Contact

Redactieadres:
Willem Fenengastraat 19-23
1096 BL Amsterdam
Tel: 020-5507433
redactie@downtoearthmagazine.nl

Over ons

  • Over ons
  • Word abonnee
  • Disclaimer
  • Privacy en cookies

Volg ons